Kullanıcı Girişi

 

Saltanat Sedir –Ali KILIÇ-Mehmet KILIÇ Ahşap doğrama atölyesi olarak 1981 yılında faaliyete başlayan firmamız , ilerleyen zaman içerisinde 2001 yılında mesleki hayatına Avrupa’da devam etmiştir. Bu zaman zarfında Avrupa’daki teknoloji ve tasarımları takip ederek bilgi birikimini artırmış olup , 2006 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak kendi fabrikasını kurmuştur.

Usta eller , halıyla ahşabı buluşturan Osmanlı motifleriyle işledikten sonra ortaya harikalar çıkarmıştır. Bu yolda istikrarlı bir şekilde kaliteden ödün vermeden gelmiş olduğu konum , yerini Mensubu bulunduğumuz Suluova Ticaret ve Sanayi odasının İhracatla ilgili vermiş olduğu desteklerle ihracatçı ve tüm Türkiye’ye hitap eden , yurt içi ve yurt dışı bayileri olan yapıcı, modern, pazarlama teknikleri ile birlikte yürüterek ve sürekli yeni modeller geliştirerek müşterinin de teşvik ve katkılarıyla kısa sürede bugün ki haklı yerini almıştır. Kendi özümüzü ve kültürümüzü nesilden, nesille yaşayıp ve yaşatmak için uzun yıllar zevkle ve güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimiz her kesime hitap etmiş olup otantik bir ortam oluşturup siz değerli müşterilerimize kendilerini huzur dolu bir ortamda hissedeceklerdir ve bu anı yaşayacaklardır.  


x

DUYURU

 1. ODAMIZ WEB SAYFASINDAN FİRMALARA REKLAM VE İLAN VEREBİLİRSİNİZFİRMALARINIZI TANITABİLİR , TİCARETİNİZİ GENİŞLETEBİLİRİSİNZ

2.ODAMIZIN 4 YIL BOYUNCA HAZIRLANAN STRATEJİK PLANA WEB SAYFAMIZDAN ULAŞIP GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİREBİLİRSİNİZ.

3.SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN WEB SAYFAMIZDAKİ ANKETİMİZİ MUTLAKA DOLDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.

4.WEB SAYFAMIZDAKİ ETKİNLİK TAKVİMİMİZDEN EĞİTİM,GEZİ VE ETKİNLİKLERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

5.WEB SAFYAMIZDAN ÜYE BORÇ SORGULAMANIZI YAPABİLİRSİNİZ.

6.MOBİL UYGULAMAMIZ AKTİF HALE GEÇMİŞTİR , AKILLI TELEFONLARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ.